Legoland5

Zájazdom do Legolandu sa detské sny stávajú realitou. Zábavný rodinný park Legoland v Billunde, stojaci v tesnom susedstve firmy LEGO A/S, kde sa svetoznáme hračky vyrábajú je nepochybne špičkovou celosvetovou  atrakciou. Deti z celého sveta, bez rozdielu pleti a náboženstva, vo veku 3 – 65 rokov netúžia po ničom inom ako navštíviť tento fantastický svet hračiek. Nie je to však len Legoland, v roku 2018 pribudla úžasná atrakcia v podobe návštevy Legohusu, vodného sveta Lalandia, ale aj atrakcií pre deti v bezprostrednom okoli Billundu.

V súlade s našou praxou aj v tomto prípade sme pripravili 2 verzie zájazdu líšiace sa bohatosťou a rozsahom programu. Zájazd „Legoland Basic“ je pripravený pre tých, ktorí sa  uspokoja len pobytom v Legoland a službami Lallandie. Zájazd „Legoland Plus“ však už program rozširuje o celodenný zájazd do Kongelige Jelling – posvätného miesta každého Dána, či Safari parku v Givskude, krátky pobyt na plážach ak počasie dovolí a pre rok 2023 aj návštevu mesta Odense na ostrove Fyn, kde sídli v roku 2021 zrevitalizované Múzeum Hansa Christiana Andersena, ktoré má ambície stať sa 3. najnavštevovanejším miestom Dánska, hneď po Tivoli a Legolande.

Aj pre rok 2023 sa nám podarilo znovu zabezpečiť priamy let z „domovského“ Schwechatu do Billundu a naviac symboliku má aj načasovanie zájazdu na Deň detí a to od 1.6. – 4.6.2023 . Keď si k tomu prirátate fantastickú cenu už od 550 EUR/osobu – naozaj nie je prečo váhať !

Vitajte v Legolande !